پایگاه ریاضیات مقدماتی و تخصصی

اللهم عجل لولیک الفرج

جمله ای نغز از بزرگان

 

فروشگاه نرم‌افزاری پایگاه - نرم‌افزار معلم ریاضی - نسخه ویندوز

خوارزمی
زندگی نامه

شبکه آموزش پایگاه - نرم‌افزار معلم ریاضی - نسخه ویندوز

شامل صدها فایل ویدیویی آموزش ریاضی

نرم‌افزار معلم ریاضی

مقدمه:

نرم افزار «معلم ریاضی» - نسخه ویندوز - مجموعه بزرگی از تمام آموزش های «پایگاه ریاضیات مقدماتی و تخصصی»
است که طی تقریبا 10 سال در پایگاه منتشر شد و خدای را شکر مورد استقبال کاربران عزیز قرار گرفت؛ قبلا نسخه اندروید آن نیز در اختیار کاربران عزیز قرار گرفته بود. تمام آموزش ها از داخل نرم‌افزار قابل دریافت است و دیگر نیازی به دریافت جداگانه فایل‌ها نیست.

به یک نکته مهم توجه فرمایید:

نصب نرم افزار بسیار ساده است و نیاز به آموزش خاصی ندارد؛ پس از دریافت نرم افزار، هنگام نصب به طور پیش فرض از شما خواسته می شود که نرم‌افزار در Program Files نصب شود؛ پیشنهاد ما این است که نرم‌افزار را در پوشه دیگری نصب فرمایید زیرا آموزش هایی که از طریق این نرم افزار دریافت می‌شود در پوشه ای که نصب شده است، قرار خواهد گرفت.

البته اگر مایلید نرم‌افزار در Program Files نصب شود، برای باز کردن آن روی فایل اجرایی - یا شورت‌کاتی که در دسکتاپ هنگام نصب ایجاد می شود - کلیک راست کنید و نرم‌افزار را با Run as adminstrator باز کنید.

امید که نرم‌افزار «معلم ریاضی» مورد استفاده شما کاربران عزیز قرار گیرد و بنده را از نظراتتان محروم نفرمایید.

والحمدلله رب العالمین

و عجل اللهم فی فرج مولانا صاحب الزمان

مهدی مفیدی احمدی

27 تیر 1401 مصادف با عید غدیر خم

 

دریافت نرم افزار معلم ریاضی - نسخه ویندوز:

برای دریافت روی تصویز زیر کلیک و مدتی صبر کنید تا فرایند بارگذاری آغاز شود.

حجم فایل: حدود 55MB

 

تصاویری از محیط نرم‌افزار «معلم ریاضی» همراه با توضیحات لازم:

برای دیدن فهرست آموزش‌ها، بخش سمت راست را کلیک کنید (در اولین کلیک پس از نصب نرم افزار، باید منتظر بمانید تا فهرست به روز رسانی شود):

تمام آموزش‌های پایگاه یک جا در اختیار شماست که در دو تصویر زیر بخشی از آن‌ها را مشاهده می فرمایید:

پس از کلیک روی آموزش دلخواه، فهرست تمام بخش‌های آن را مشاهده خواهید فرمود:

حال روی یکی از بخش‌های لازم کلیک کنید تا فهرست تمام جلسات آن ظاهر شود (جلسات رایگان و غیر رایگان با رنگ های متفاوت نمایش داده می‌شوند). روی هر جلسه که کلیک فرمایید، موضوع جلسه و تصویری از آن را مشاهده خواهید کرد:

حال روی بخش «دریافت یا دیدن فایل» کلیک کنید؛ اگر قبلا جلسه را دریافت نکرده باشید و جلسه رایگان باشد، بلافاصله پنجره دریافت آغاز می شود (توضیحات زیر پنجره را حتما مطالعه فرمایید):

اما اگر روی بخش غیر رایگان کلیک کرده باشید، پنجره خرید باز می‌شود. در صورتی که مایل به فعال‌سازی آموزش باشید، اطلاعات اولیه را به دقت وارد کنید؛
اگر گذرواژه ویژه برای فعال‌سازی از طرف پایگاه در اختیار دارید، آن را وارد کنید و کلمه ورود را بزنید تا تمام آموزش به رایگان فعال شود.
اگر گذرواژه ویژه ندارید، بخش خرید را کلیک کنید تا صفحه بانک برایتان باز شود (البته گاهی کد تخفیف عمومی نیز در ابتدای ورود به نرم افزار نیز در اختیار شما قرار می گیرد). پس از خرید موفق وارد صفحه پایگاه می شوید تا گذرواژه خریداری شده در اختیار شما قرار گیرد. آن را در بخش گذرواژه خریداری شده تایپ کنید و دگمه ورود را بزنید تا آموزش برایتان فعال شود:

پس از اتمام بارگذاری آموزش، فایل آن در پوشه مناسبی در همان محل نصب نرم افزار ذخیره خواهد شد؛ ضمنا ویدیوی آموزش در پنجره جداگانه‌ای آغاز می‌شود:

البته می‌توانید با کلیک روی ویدیو، نوار وضعیت (بخش قرمز رنگ در تصویر بالا) را پنهان کنید تا راحت‌تر آموزش را تماشا کنید:

بالای ویدیوی هر آموزش (سمت چپ) بخشی به نام «پرسش و پاسخ» وجود دارد که با کلیک روی آن، پنجره‌ای باز می‌شود که می‌توانید سوالات خود را در آن مطرح فرمایید؛ سعی خواهیم کرد در حد توان در اولین فرصت به آن ها پاسخ دهیم؛ البته سوال و جواب های قبلی کاربران نیز با موضوع همین آموزش در دسترس شماست:


آخرین ویرایش صفحه: 27 اردیبهشت 1400


نظرات و پیشنهادات شما درباره ی مطالب این صفحه، راه گشای ما است. ما را
از آن محروم مفرمایید. با تشکر
28 خرداد 1397

استفاده از مقالات، نمونه سوال ها و نرم افزارهای موجود در سایت، در وب سایت های دیگر، با ذکر منبع، آزاد است.
مهدی مفیدی احمدی ، اردیبهشت 1389